PŘÍRODA

HŘENSKO - SOUTĚSKY                                                                                                                                                                 Pokud hledáte pro svůj výlet opravdovou divočinu, zamiřte do našeho nejmladšího národního parku Českého Švýcarska. Tajemná a rozervaná krajina pískovcových skal, rozkládající se na pomezí Čech a Saska, přitahuje svou romantickou krásou odpradávna. Projížďka lodičkami přes Divokou a Tichou soutěsku. V případě špatného počasí a dlouhodobějšího či prudkého deště se může stát, že dojde z důvodu bezpečnosti k uzavření soutěsek. Toto je situace, kterou naše agenturař nemůže žádným způsobem ovlivnit.

KOKOŘÍNSKO                                                                                                                                                                                  Pokud máte chuť na procházku lesem a ještě si prohlédnout velkolepé dílo, vydejte se s námi na výlet do přírody. Na cca 6 dlouhé lesní turistické stezce můžeme obdivovat sochařské dílo Václava Levého. Naším cílem je "Harfenice", místo kde jsou vytesány reliéfy čtyř lidských hlav a žena s harfou. Také si prohlédneme jeskyni, která je střežená dvěma strážci a krokodýlem. Výlet se uskuteční za dobrého počasí.

ŘÍP                                                                                                                                                                                                       Památné místo české mytologie a historie. Výstup k památné románské rotundě sv. Jiří (prohlídka)