VÝLETY S PROGRAMEM

TEPLICE - PLANETÁRIUM

Seznámení se s astronomickou tématikou. Na velkoplošné produkci pořad o sluneční soustavě. Pro děti z 1 a 2 tříd možnost zhlédnutí pohádky o Rákosníčkovi a následné povídání o hvězdách. Možnost rozšíření programu o návštěvu botanické zahrady nebo nově otevřenéteplické hvězdárny.

TEPLICE - MÝDLÁRNA

Návštěva teplické mýdlárny, seznámení s výrobou mýdla, zdobení a balení 2ks mýdla pro každého. Návštěva tajemného sklepení. Program je maximálně pro 28 žáků.

PRAHA - PLANETÁRIUM

Pražské planetárium s průměrem promítací kopule 23 metrů patří k největším planetáriím na světě. Pro školy nabízí pořady s astronomickou, kosmonautickou, případně přírodovědeckou tématikou. Info o aktuálním programu v naší kanceláři.

ŠESTAJOVICE

Návštěva výrobních dílen různého typu. Dílny jsou v krytých a teplých prostorách. Součástí areálu je minifarma se zvířaty. Pro paní učitelky je připravena káva a dárek.                                                                             SVÍČKÁRNA: děti si ozdobí 2ks svíček a naplní pytlík s koupelnovou solí                                                                                                    PASTELKÁRNA: děti si ozdobí 1 ks svíčky a odlijí 8 voskových pastelek                                                            ČOKOLÁDOVNA:                                                                                         program A - tabulka čokolády, malovaný čokoládový odlitek a čokoládové lízátko                                                                                                           program B - tabulka čokolády, čokoládové pralinky 4 ks