VÝLETY S PROGRAMEM

TEPLICE - PLANETÁRIUM                                                                                                                                                                Seznámení se s astronomickou tématikou. Na velkoplošné produkci pořad o sluneční soustavě. Pro děti z 1 a 2 tříd možnost zhlédnutí pohádky o Rákosníčkovi a následné povídání o hvězdách. Možnost rozšíření programu o návštěvu botanické zahrady nebo nově otevřené teplické hvězdárny.

TEPLICE - MÝDLÁRNA                                                                                                                                                                             Návštěva teplické mýdlárny, seznámení s výrobou mýdla, zdobení a balení 2ks mýdla pro každého. Návštěva tajemného sklepení. Program je maximálně pro 28 žáků.

PRAHA - PLANETÁRIUM                                                                                                                                                                      Pražské planetárium s průměrem promítací kopule 23 metrů patří k největším planetáriím na světě. Pro školy nabízí pořady s astronomickou, kosmonautickou, případně přírodovědeckou tématikou. Info o aktuálním programu v naší kanceláři.

CHOMUTOV - OBLASTNÍ MUZEUM                                                                                                                                       Procházka pravěkem aneb pravěk není pouze doba ledová. V programu žáci navštíví výstavu Pohledy do pravěku a kouzlem se přenesou do dané doby, zde musí splnit několik úkolů na pracovních listech, které jim pomohou najít cestu zpět. Program je koncipován jako netradiční a zábavný pohled do pravěké historii regionu. Určeno pouze pro jednu třídu max. 30 žáků.

ŠESTAJOVICE                                                                                                                                                                             Návštěva výrobních dílen různého typu. Dílny jsou v krytých a teplých prostorách. Součástí areálu je minifarma se zvířaty. Vybírat můžete z programů:                                                                                                                                  SVÍČKÁRNA: děti si ozdobí 2ks svíček a naplní pytlík s koupelnovou solí                                                                       PASTELKÁRNA: děti si ozdobí 1 ks svíčky a odlijí 8 voskových pastelek                                                                         ČOKOLÁDOVNA: děti si odlijí tabulku čokolády, čokoládové lízátko a barevnou čokoládou malují čokoládový odlitek - nejoblíbenější program roku 2018