Zahraniční výlety

       Cena každého výletu vždy zahrnuje:

dopravu autobusem splňujícím všechny předepsané normy EU

vstupné

doprovod CA

úrazové pojištění

(k tomuto účelu požadujeme nejpozději den před termínem výletu dodat jmenný

seznam dětí s daty narození, jinak nelze děti pojistit)

Při všech výletech jsou dva pedagogové ZDARMA a také je pro pedagogický doprovod

k dispozici ZDARMA v našich autobusech káva.

Dovolujeme si Vám nabídnout služby našich autobusů.

Je možné u nás objednat i jen dopravu na vaše akce - výlety mimo nabídku, doprava do školy v přírodě, do divadel pro pedag. doprovod apod.

Cena je dohodou, čekání vždy ZDARMA!!!

Jednodenní výlety:

1. DRÁŽĎANY

Nabízíme zájezd v rámci výuky německého jazyka a dějepisu do Drážďan. Jedná se o jednodenní zájezd s návštěvou historického centra a některého z muzeí. Procházka historickým centrem města s průvodcem, možnost návštěvy vybraného muzea (Dopravní, Hygienické-možnost objednání česky mluvícího průvodce, Zbrojnice v Residenčním zámku).

2. MÍŠEŇ

Zveme vás na výlet do "kolébky Saska" - Míšně. Historie tohoto města sahá více než tisíc let nazpět a je zde mnoho připomínek saské kultury. Světoznámou se ale Míšeň stala díky porcelánu, který se zde vyrábí od roku 1710. Navštívíme historické centrum, vyjdeme na hradní kopec, kde si prohlédneme úžasnou gotickou památku Dóm. Poté se přemístíme pěšky k manufaktuře, kde navštívíme muzeum porcelánu a prohlédneme si ukázkové výrobní prostory s českým výkladem - cca půl hodiny.

Vícedenní výlety:

5. BERLÍN

Berlín, hlavní město Německa, které vás okouzlí nepřeberným množstvím pamětihodností. Navštívíme Alexandrplatz, Unter den Linden, Dóm, Braniborskou bránu, Checkpoint Charlie, Berlínskou zeď, Gerndarmenmarkt, Postupimské náměstí, Reichstag a další - podrobné informace o zájezdu v CK.

6. VÍDEŇ

Hlavní město Rakouska a zároveň nejmenší spolková země našeho jižního souseda. V mnohém se podobá našemu hlavnímu městu, přesto je však spořádanější, upravenější a zřejmě i konzervativnější. Navštívíme zámek Schönbrunn a jeho zahrady, Hundertwasserhaus, Hofburg, bazilika sv. Štěpána, Příkopy, nám. Marie Terezie a další - podrobné informace o zájezdu v CK.

7. POLSKO

Dvoudenní zájezd - Osvětim, Krakov, Wieliczka. Prohlídka největšího solného dolu v Evropě, prohlídka Krakova - staré město s poklady gotické, renesanční a barokní architektury, Hlavní rynek, Mariánský kostel, prohlídka nacistického koncentračního tábora - podrobné informace o zájezdu v CK.