Jdeme do divadla

8. MOST - DIVADLO ROZMANITOSTÍ

Dvě desítky let hraje pro malé i velké diváky Divadlo Rozmanitostí, loutková scéna Městského divadla v Mostě. Pro děti z MŠ nabízíme dopolední představení, která začínají od 9,00 hodin. Představení jsou dlouhá 40 až 70 minut a jsou loutková či hraná, plná písniček, krásných kulis a výborných hereckých výkonů. Pokud chcete strávit příjemné dopoledne, zavolejte nám a domluvte si konkrétní představení.

9. PRAHA - DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA

Divadlo se v dubnu 2010 vrátilo zpět do zrekonstruované budovy na Praze 6. Scéna je po rekonstrukci jako vyměněná. Najdete zde úplně nový sál, ozvučení a osvětlení. Ve všech představeních na děti čekají známé loutky Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny a psa Žerička. V předsálí je k vidění malá výstava loutek. Začátky představení vždy od 10,00 hodin.

10. LÍBEZNICE - DIVADLO KOUZEL PAVLA KOŽÍŠKA

Divadlo kouzel je naprosto originální a jedinečné divadlo pro děti. Neváhejte a vydejte se s námi na představení plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy. Po představení lze domluvit autogramiádu (každé dítě obdrží fotografii s podpisem) či společná fotka s Pavlem Kožíškem na jevišti.