DIVADLA

MOST - DIVADLO ROZMANITOSTÍ

Dvě desítky let hraje pro malé i velké diváky Divadlo Rozmanitostí, loutková scéna Městského divadla v Mostě. Pro děti z MŠ nabízíme dopolední představení, která začínají od 9,00 hodin. Představení jsou dlouhá 40 až 70 minut a jsou loutková či hraná, plná písniček, krásných kulis a výborných hereckých výkonů. Pokud chcete strávit příjemné dopoledne, zavolejte nám a domluvte si konkrétní představení. V současnosti můžete navštívit novou pohádku: Pojďte pane, budeme se hrát či stálici Tři čuníci nezbedníci, objednat můžete také některou z vánočních pohádek. 

PRAHA - DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA

DivadloSpejbla a Hurvínka je loutkové divadlo zaměřené především na představení pro děti, v nichž hrají hlavní roli Spejbl, Hurvínek, Mánička, paní Kateřina a pes Žeryk. V předsálí je k vidění malá výstava loutek. Začátky představení vždy od 10,00 hodin.

LÍBEZNICE - DIVADLO KOUZEL PAVLA KOŽÍŠKA

Divadlo kouzel je naprosto originální a jedinečné divadlo pro děti. Neváhejte a vydejte se s námi na představení plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy. Po představení lze domluvit autogramiádu (každé dítě obdrží fotografii s podpisem) či společná fotka s Pavlem Kožíškem na jevišti.

© 2016 CA TRYSK | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!