MUZEA, SKANZENY, VÝSTAVY

LIBEREC - IQlandia

Čtyřpatrové vědecko-zábavní centrum, které žákům přiblíží vědu hravou formou. Interaktivní vzdělávací expozice, experimentování a pokusy.

OSTRÁ - HISTORICKÁ VESNICE ŘEMESEL

Na tomto výletě zamíříme do historické vesnice řemesel - žáci spatří celou vesničku s ukázkami tradičních řemesel dráteníků, hrnčířů, řezbářů, provazníků a v rámci svého volna si potom mohou zkusit vyrobit například papír, svíčku či mýdlo. Také se projdeme po bylinných zahradách s bludištěm. V místní hodovně můžete zakoupit tradiční palačinku či drobné pečivo. V ceně zájezdu není zahrnuta vlastní výroba. Ceny za výrobky se pohybují od 30 do 60,-Kč.                     Otevřeno do 30. září a pak opět na jaře.

ZUBRNICE - SKANZEN

Navštívíme jeden z nejmladších skanzenů v Čechách. Základem skanzenu je stará historická vesnice - roubené zemědělské usedlosti s expozicemi. Prohlídka skanzenu s průvodcem.

LIBEREC - DINOPARK

Nejmodernější Dinopark v ČR. Během procházky druhohorní džunglí se na návštěvníky spustí liják z inscenované bouřky. Děti si mohou rozpohybovat hydraulikou řízenou kostru Tyrannosaura Rexe a díky instalované kameře uvidí svět jeho očima. Celkem je v libereckém dinoparku sedmdesát modelů ve třiceti scénách. Jsou propracované do nejmenších detailů, část z nich ovládá hydraulika a všechny doprovází zvukové efekty. Dětmi nejoblíbenější patrně bude 120m dlouhá dobrodružná stezka, kterou děti musí projít samy. Čeká je cesta po visutém mostě, nad vodou, úzkým tunelem ve skále i pod nohami obrovitého Iguanodona.

LIBEREC - IQ PARK

Více jak stovka atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života, demonstrace přírodních jevů a zákonů, testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy a atrakce na 3 podlažích - tak to je IQpark.

© 2016 CA TRYSK | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!