Výlety s programem

TEPLICE - PLANETÁRIUM

Stále velmi oblíbené vyprávění o hvězdách, Slunci a Měsíci. Podíváme se na tři pohádky o Rákosníčkovi a dozvíme se, co se to na té noční obloze děje.

TEPLICE - HVĚZDÁRNA

Teplická hvězdárna prošla v roce 2018 rozsáhlou rekonstrukcí. Hvězdárna s novým dalekohledem se stala oblíbeným místem školních výletů. Pro děti je samozřejmě opět připravena pohádka s astronomickou tématikou.

SKANZEN V ZUBRNICÍCH

Zveme vás do atmosféry roubené zemědělské usedlosti na podzimní či vánoční program. Povídání o vánočních zvycích, pečení, tvoření. Program pro max. 28 dětí.

V současné době jsou všechny termíny plně obsazeny. 

TEPLICE - BOTANICKÁ ZAHRADA

Botanická zahrada v Teplicích nabízí interaktivní program, při kterém se děti hravou formou seznámí s prostředím botanické zahrady. Je pro ně připravena cesta skleníky, kde budou nejen poznávat, ale také plnit drobné úkoly. Na konci potom děti čeká i odhalení tajemství. Na památku obdrží MŠ certifikát o návštěvě botanické zahrady, metodické listy z prohlídky, květináčky pro vypěstování rostlin. Každé dítě dostane omalovánku a drobný dárek.

DUBÍ - DŮM PORCELÁNU

Interaktivní workshop - dekorování hrnků. Děti si ozdobí samolepkami s dětskými motivy hrnečky z produkce Českého porcelánu a získají tak upomínku na návštěvu Domu porcelánu. Hrnky nejsou ihned k dispozici (musí se vypálit), do školky budou doručeny během cca 14 dní.

© 2016 CA TRYSK | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!