HRADY A ZÁMKY

DĚČÍN - ZÁMEK

Na zámku je připraven program, který různé aspekty zámeckého života představuje hravou a srozumitelnou formou. Žáci se přenesou na počátek 19. století a poznají, že život na zámku nejsou jen hezké šaty a bohaté hostiny, ale také spousta povinností, pravidel a učení. Děti nejsou jen pasivními posluchači, zapojují se a plní nejrůznější úkoly. Dle věku dětí je připraveno několik programů. V nabídce je i vánoční program s komtesou.

KARLŠTEJN

Karlštejn je králem českých hradů. Prohlídkový okruh zahrnuje historické interiérydvou pater Císařského paláce a spodních podlaží Mariánské věže s cenným vybavením ze 14. až 19. století. Na této trase je rovněž vystavena kopie Svatováclavské koruny a císařské říšské koruny.

PRAŽSKÝ HRAD

Při tomto výletě navštívíme prostory Pražského hradu, Katedrálu sv. Víta, Zlatou uličku s věží Daliborkou. Program PO STOPÁCH KARLA IV. je včetně průvodce a zavede vás na místa Pražského hradu, která jsou spjatá s významným českým panovníkem Karlem IV. Výklad zahrnuje místa uvnitř i vně katedrály, ve Starém královském paláci si prohlédneme kopie korunovačních klenotů.

© 2016 CA TRYSK | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!