18.10. 2019 - MUZIKÁL ČARODĚJKA

GOJA MUSIC HALL                                                                                                                     BOHUŽEL  JIŽ VYPRODÁNO

Nejpopulárnější broadwayský muzikálový hit Stephena Schwartze a Winnie Holzmanové ČARODĚJKA / WICKED láme rekordy návštěvnosti posledních 15 let nejen na domovské scéně v New Yorku, ale i v Londýně a řadě dalších zemí světa.

Velkovýpravná muzikálová show ČARODĚJKA (v originále WICKED), doprovázená živým orchestrem, plná nádherných melodií, čar a kouzel, protkaná svižným humorem, vtáhne diváky do děje hned při prvních elektrizujících tónech předehry a nepustí je až do posledního okamžiku představení z napětí.                                                                                                                        CENA: od 1.050,-Kč                                                    V ceně: autobusová doprava z ÚL a vstupenku

POBYT V PŘÍRODĚ

LUŽICKÉ HORY - CHATA U MYŠÁKA                                              Samostatný objekt s vlastní uzavřenou zahradou pro maximálně 24 dětí a 3 pedagogické doprovody. K dispozici jsou 2 až 6-ti lůžkové pokoje, jídelna a herna. Pobyt je zajištěn s celodenní stravou včetně pitného režimu. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte. Poskytneme Vám veškeré informace o volných termínech a cenách.                                                    

ŠESTAJOVICE

 VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

Výrobní exkurze v šestajovické firmě RODAS                                       TERMÍN: 1.4., 9.4., 11.4., 12.4. 2019

Návštěva rodinné firmy Rodas, prohlídka minifarmy s hospodářskými zvířátky a tvořivá dílna - zdobení a malování svíčky ve tvaru beránka + plnění koupelnové mořské soli s přírodními extrakty z bylin nebo ovoce do sáčků.