AKTUÁLNĚ

Rodinná dovolená u moře

ITÁLIE - BIBIONE

TERMÍN: 21.8.-30.8.2020

Týdenní pobyt v letovisku na severním pobřeží Jadranu. Bibione nabízí dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V průběhu pobytu bude uspořádán výlet do Lignana, kde navštívíme vodní park s velkým množstvím bazénů a tobogánů. V případě zájmu se rovněž uskuteční výlet do městečka Portogruaro, což je malebné městečko na řece Lemena - synonymum Malých Benátek.

Ubytování je zajištěno v kompletně vybavených apartmánech pro 3 až 6 osob. V ceně je rovněž zahrnuta autobusová doprava z Ústí nad Labem, doprovod CA po celou dobu pobytu, výlet do Lignana (vstupné není zahrnuto v ceně) a výlet do Portogruara.

CENA za osobu od 5.820,-Kč

Bližší informace v CA.

14.12. 2019 - VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY

TERMÍN: 14.12.2019

ODJEZD v 8,30 hod. z Ústí nad Labem  CENA: 240,-Kč/os.

Drážďanský vánoční trh Štrýclmarkt (Striezelmarkt) se letos uskuteční už po pětisté osmdesáté páté. Je to nejstarší vánoční trh v Německu. Návštěvníci se procházejí, mlsají a nakupují: krušnohorské dřevěné umělecké výrobky, lužické modrotisky, ochranovské hvězdy. A samozřejmě nesmí chybět ani originální drážďanská vánoční štola ve světle obří krušnohorské pyramidy.

POBYT V PŘÍRODĚ

LUŽICKÉ HORY - CHATA U MYŠÁKA                                              Samostatný objekt s vlastní uzavřenou zahradou pro maximálně 24 dětí a 3 pedagogické doprovody. K dispozici jsou 2 až 6-ti lůžkové pokoje, jídelna a herna. Pobyt je zajištěn s celodenní stravou včetně pitného režimu. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte. Poskytneme Vám veškeré informace o volných termínech a cenách.