VÝLETY S PROGRAMEM

TEPLICE - PLANETÁRIUM

Stále velmi oblíbené vyprávění o hvězdách, Slunci a Měsíci. Podíváme se na tři pohádky o Rákosníčkovi a dozvíme se, cože se to na té noční obloze děje.....

DĚČÍN - ZÁMEK

Prohlídka zámku určená mateřským školkám přiblíží dětem pohádkovou formou život hraběcí rodiny. Děti při ní zapojí svou fantazii, hudební sluch, postřeh a jiné senzomotorické vlastnosti. Prohlídka je speciálně upravena pro děti předškolního věku, provází je komtesa v dobovém kostýmu.

DUBÍ - PORCELÁNKA

V příjemném prostředí dubského infocentra si děti nadekorují svůj vlastní hrneček. K dekorování hrnečků používají děti zvláštní druh obtisků, na výběr jsou rozličné motivy. Hrnečky pak musí projít ještě jedním výpalem, není tedy možné je odvézt ihned s sebou. Budou vám doručeny do školky během cca 14 dní. K dispozici jsou samozřejmě toalety a prostor pro svačinku. Tohoto výletu se může z kapacitních důvodů zúčastnit maximálně 25 dětí. Program je určen pro starší děti. Jako bonus pro paní učitelky káva a samozřejmě také hrneček k nazdobení.

VÁNOCE V ZUBRNICÍCH

Zveme vás do atmosféry roubené zemědělské usedlosti na vánoční program. Povídání o vánočních zvycích, pečení, tvoření. Program je pro maximálně 28 dětí.                                  K dispozici je několik posledních termínů.

Všechny termíny jsou v tuto chvíli VYPRODÁNY !!!

Přijímáme rezervace na Velikonoce a jarní programy 2020.