ZÁBAVA A POZNÁNÍ

LIBEREC - ZOO

Liberecká zoologická zahrada je nejstarší ZOO v České republice. V roce 2019 oslaví 100. narozeniny. Chová se zde kolem 170 druhů zvířat o celkovém počtu více než 1000 jedinců. Pouze v Liberci můžete spatřit bílou formu tygra indického či monumentální takiny čínské.

PRAHA - ZOO

Zoologická zahrada se nachází v krásném, členitém terénu Trójské kotliny. V současné době se zoo může pochlubit 670 druhy zvířat s téměř 5 tisíci jedinci. Při procházce zahradou se podíváme do pavilonu Indonéské džungle, zavítáme k ledním medvědům, papouškům, slonům. Nezapomeneme ani na obrovské želvy a gorilí rodinku. Cestou zpět ještě okoukneme vzácného gaviála indického.

LIBEREC - IQ PARK

Více jak stovka atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života, demonstrace přírodních jevů a zákonů, testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy a atrakce na 3 podlažích - tak to je IQpark.

LIBEREC - IQlandia

Moderní science centrum s planetáriem a stovkami originálních interaktivních exponátů. Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy! Vhodné pro 8. a 9. třídu

TEPLICE - PLANETÁRIUM + HVĚZDÁRNA

Seznámení se s astronomickou tématikou. Na velkoplošné produkci pořad o sluneční soustavě. Návštěva nově zrekonstruované hvězdárny.

PRAHA - PLANETÁRIUM

Pražské planetárium s průměrem promítací kopule 23 metrů patří k největším planetáriím na světě. Pro školy nabízí pořady s astronomickou, kosmonautickou, případně přírodovědeckou tématikou. Info o aktuálním programu v naší kanceláři.

© 2016 CA TRYSK | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!